WWE Türkiye®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Türkiye®

Türkiye'nin En Kapsamlı Amerikan Güreşi Forumu | Umut Elmasoğlu & Emircan Şentürk Kuruluşudur.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

John Bradshaw Layfield Röportajı

YazarMesaj
Wooo!
Admin
Admin
Wooo!

Rep : 0

John Bradshaw Layfield Röportajı Empty
MesajKonu: John Bradshaw Layfield Röportajı   John Bradshaw Layfield Röportajı EmptyC.tesi Mart 12, 2011 7:46 pm

Geçen Pazartesi yapılan RAW şovunda ekranlara 1 geceliğine de olsa geri dönen John Bradshaw Layfield, WWE.com ile bir röportajda bulundu. İşte o röportaj:

Soru: Öncelikle geçen Pazartesi için üzgünüm. Ancak bu sizin beklediğiniz gibi bir geri dönüş olmadı sanki?

JBL: Beni rahatsız eden şey, 80'lerin ve 90'ların yıldızları SCSA, The Rock ve Roddy Piper'ın geri döndüğü zaman başına bunların gelmemesi. Ancak ben yinede biliyorum ki hayranlarım beni seviyor ve beni hep hatırlayacaklar. JBL tüm zamanların en iyi şampiyonu olacak. Böyle şeyler yaşandığında, SCSA gibi insanlar tarafından saygısızlığa uğruyorsunuz. Stone Cold bir sürü film çekmiş. Onu tebrik ederim. Ancak bence kendisi film işinde kalmalı.

Soru: WWE'de başarılı olmaktan söz ederken, WWE'den gideli tam 2 yıl oldu. Bu günlerde ne yapıyorsunuz?

JBL: Yeni bir şirket olan '' New Leaf Beverage '' ile çalışıyorum. Dünya çapında şubelerimiz var. Satışlarımız harika gidiyor. Bununla zamanımı çok harcadım. Ama şuanlık hayatımdan memnunum.

Soru: WWE Evrenine söyleyecek birşeyiniz var mı ?

JBL: Beni yani tüm zamanların en iyi şampiyonunu yeniden görmeleri onlar için büyük bir ödül. Ayrıca Alberto Del Rio ile de tanıştım ve onun gibi bir genç adamdan çok memnun kaldım. Rey Mysterio çocuklar için bir örnek olmamalı. Alberto ve benim gibi insanlar başarılıdır, hem ringte hem de parada.
http://gureswwetr.yetkin-forum.com

John Bradshaw Layfield Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  John Morrison promoları
» John Morrison show devam ediyor... (Elimination Chamber 2011)