WWE Türkiye®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Türkiye®

Türkiye'nin En Kapsamlı Amerikan Güreşi Forumu | Umut Elmasoğlu & Emircan Şentürk Kuruluşudur.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler

5 posters
YazarMesaj
Killing Karma
Co-Admin
Co-Admin
Killing Karma

Rep : 0

Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler Empty
MesajKonu: Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler   Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler EmptyÇarş. Mart 09, 2011 3:55 pm

Arkadaşlar her zaman Bilgehan Demir'in yaptığı hataları ve Fox Tv'nin geriden gelen sunumunu eleştiriyoruz.Peki güreşin ülkemizde yaygın olduğu halde iyi bilinmemesi yüzünden dert yanıyoruz.Peki biz profesyonel güreşin ülkemizde iyi bilinmesi için ne yapıyoruz?Gelin bunu bir inceleyelim ha ne dersiniz?(Ne derseniz deyin ben inceleyeceğim.)
Arkadaşlar profesyonel güreş ülkemizde iyi bilinmiyor.Bunu hepimiz biliyoruz ama biz ne yapıyoruz ki bu konu hakkında?Özellikle çoğu forum sitelerindeki ''Kim Güçlü?'' ''O mu bu mu?''gibi saçma sapan sorular bu iş bir senaryo ve bu yüzden kimin kimi yeneceğini bilemeyiz.Birde ülkemizde face güreş hayranlığı var kim heel hale gelirse o kişiye nefret başlıyor.Neden face işte Bilgehan'ın kötü sunumu yüzünden 1-2 kez rastladım ve baktım maç Rey Mysterio Mcıntrye maçıydı.Maçta Rey Mysterio atağa geçince hemen anında heyecan artıyor Bilgehan'da Drew biraz hırpalamaya başlayınca sesler kesiliyor.Bilgehan''Drew bir tekme vurdu.''Diyor.Oysa Amerika'da sunum öyle mi?Adamalar heyecan dolu ve neşeli bir anlatım yapıyor.Bu da ülkemizde güreşin anlaşılmamasına sebep oluyor.Birde şu hareket isimlerinin bilinmemesi işte bu adamı deli ediyor.Örneğin Darren Young Bonecrusher Powerslam(Running Powerslam) finisher'ını yapıyor Bilgehan anında ''aldı, kaldırdı ve yere çarptı.''Başka bir örnek vermemz gerekirse The Miz Skull Crushing Finale(Full Nelson Facebuster)yapıyor Bilgehan Demir ''The Miz aldı ve yere çarptı.''Diyor.Şimdi de bunlara nasıl çözüm getirebileceğimizi düşünelim.
Arkadaşlar bu konulara getirebilecek çözümlerimiz şunlardır:
1-Arkadaşlar kardeşiniz,kuzeniniz,bir akrabanız varsa maçları onlarla izleyin ve onlara yön gösterici olun.Çünkü onların ellerinden tutması gereken onlara yardımcı olması gereken birileri var.
2-Tanıdığınız kişileri Fox ve Bilgehan'dan uzak tutun.Ona intenetten araştırmasını ve hareket isimlerini ezberlemesini teşvik edin.Bu onların güreşe olan ilgisini arttırır.
3-Forum sitelerindeki hataları düzeltin ve bu hataları nazik bir şekilde söyleyin.Belki bu onlar için iyi olur.
Bizim Yapmamız Gerekenler:
Arkadaşlar biz de bol bol yazı ve makale okuyarak kendimizi geliştirmeliyiz.Bunu bize sağlayan siteler var.Biz de üşenmeyelim ve yazılar ve makaleleri okuyalım.
The Apex Predator
Rookie
Rookie
The Apex Predator

MesajKonu: Geri: Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler   Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler EmptyÇarş. Mart 09, 2011 3:56 pm

Teşekkürler.
Killing Karma
Co-Admin
Co-Admin
Killing Karma

MesajKonu: Geri: Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler   Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler EmptyÇarş. Mart 09, 2011 4:01 pm

Rica ederim.
The Animal Kingdom
Moderatör
Moderatör
The Animal Kingdom

MesajKonu: Geri: Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler   Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler EmptyÇarş. Mart 09, 2011 4:03 pm

Şimdiki gelenler daha kötü.
Killing Karma
Co-Admin
Co-Admin
Killing Karma

MesajKonu: Geri: Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler   Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler EmptyÇarş. Mart 09, 2011 4:04 pm

Anlamadım ne demek istedin?
The Animal Kingdom
Moderatör
Moderatör
The Animal Kingdom

MesajKonu: Geri: Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler   Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler EmptyÇarş. Mart 09, 2011 4:30 pm

Bilgehandan daha kötüler gibi birşey dedim.
Killing Karma
Co-Admin
Co-Admin
Killing Karma

MesajKonu: Geri: Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler   Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler EmptyÇarş. Mart 09, 2011 4:32 pm

He... Onlar biliyorum. Öyle... öyle...
Wooo!
Admin
Admin
Wooo!

MesajKonu: Geri: Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler   Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler EmptyÇarş. Mart 09, 2011 4:38 pm

Evet, dediklerine katılıyorum. Arkadaşlara bunları anlatıyorum ama eşek yine eşektir. Yalnız, Bilgehan gitti için, yeni 2 tane spikerler geldi. Bunlar, Bilgehan'dan daha iyiler.
http://gureswwetr.yetkin-forum.com
Killing Karma
Co-Admin
Co-Admin
Killing Karma

MesajKonu: Geri: Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler   Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler EmptyÇarş. Mart 09, 2011 4:44 pm

İki kişi olması iyi olurdu. Ama güreşten anlasalar... Rica ederim.
The Sharpshooter
Rookie
Rookie

MesajKonu: Geri: Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler   Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler EmptyCuma Mart 11, 2011 7:01 pm

Bu spikerler ne kardeşim.İnsanları kopturuyor ama güreşten anlamıyorlar.Ne demişler:Gelen gideni aratırmış.
Güreşe 2006 yılında başladım ama bu spikerlerden daha iyi spikerlik yaparım.Şehmus istemiyoruz Sheamus istiyoruz.
Killing Karma
Co-Admin
Co-Admin
Killing Karma

MesajKonu: Geri: Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler   Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler EmptyCuma Mart 11, 2011 7:05 pm

The SharpShooter Türkçe'n de olması lazım. Olmadığı için şu an onlar senden iyi.

Profeyonel Güreşin Ülkemizde Yaygınlaşması İçin Gerekenler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WrestleMania Revenge Tour için Maç